?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Порошенко створює тренд збагачення за рахунок держави
ioi
Порошенко не мав права займатися бізнесом не тільки як Президент, а і як народний депутат кількох скликань та міністр в урядах Ющенка і Януковича. Тому не дивно, що за його президенства більшість населення біднішає, а чиновники та наближений до влади бізнес – процвітає.

Про це зауважив політичний та громадський діяч Олесь Доній в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).


«Домовленості між Порошенком та Путіним були помітні одразу. Але, принаймні спочатку, не було помітно манії Порошенка до збагачення, як це було раніше.

Нагадаю, із 1998 року Порошенко не мав права займатися бізнесом. І це абсолютна помилка, коли нам так звані «порохоботи» кажуть, мовляв, ви ж розуміли, що обираєте бізнесмена», – зауважив Доній.

Політичний експерт підкреслив, що це є абсолютною маніпуляцією, адже українці обирали не бізнесмена, а народного депутат Верховної Ради України.

«Порошенко не мав права займатися бізнесом не тільки як Президент, а і як народний депутат кількох скликань та міністрів в урядах Ющенка і Януковича. Однак, незважаючи на це, його бізнеси зростали, коли він перебував на високих державних посадах», – констатував гість програми.

На його думку, це створює тренд та приклад для решти чиновників, що можна використовувати свою посаду та державу для власного збагачення.

«Країна з такими чиновниками та конструкцією управління не має перспектив. І тому не дивно, що більшість населення біднішає, а чиновники та наближений до влади бізнес – процвітає», – підсумував Олесь Доній.

источник: https://zik.ua/news/2018/03/01/poroshenko_stvoryuie_trend_zbagachennya_za_rahunok_derzhavy__doniy_1276905

promo ioi august 14, 2014 12:38 24
Buy for 10 tokens
Это очень простой и эффективный инструмент для повышения ТИЦ и PR любого сайта. Я прошу не путать - эта система не для привлечения посетителей на Ваш сайт, а для увеличения количества Ваших ссылок с других сайтов. Т.е. для повышения Yandex ТИЦ и Google PR. Показывая на своём сайт – блоге 7…

  • 1
порошенко беспрестанно делает все самое посильное для своего народа, а не для колокрутийного хохла..

  • 1